Jei tenka kraustytis iš vienos  gyvenamos vietos į kitą, neretai nerimaujama, kaip pavyks persivežti svarbiausius asmeninius daiktus. Ilgą laiką gyvenant toje pačioje vietoje užsienyje ar Lietuvoje, sukauptą turtą greičiausiai, lengvuoju automobiliu ar lėktuvu gabenti nepavyks, todėl Jums teks ieškoti kitų galimybių. Asmeninių daiktų tarptautinis perkraustymas – tai viena mūsų bendrovės teikiamų paslaugų, kuria Jums siūlome pasinaudoti.

Kaip užtikrinti didesnį krovinio saugumą?

Mūsų įmonėje dirbantys specialistai rūpinasi saugiu daiktų pakavimu ir pakrovimu, todėl asmeninių daiktų tarptautinis perkraustymas vyksta greitai ir sklandžiai. Siekiame, kad visi gabenami kroviniai būtų tinkamai paruošiami transportavimui, todėl Jūs galėsite išvengti nemalonių netikėtumų. Vis dėlto, jei baiminatės, kad transportavimo metu galite patirti nuostolių dėl galimo trapių daiktų pažeidimo, rekomenduojame papildomai rinktis krovinių draudimą.

muitines dokumentu tvarkymas

Muitinės dokumentų tvarkymas

Kai tenka transportuoti įvairius komercinius krovinius ar asmeninius daiktus iš/į ne Europos Sąjungos šalis, galite susidurti su įvairiais keblumais. Vienas jų – tai muitinės dokumentų tvarkymas, kuris reikalauja specifinių žinių. Turime daugiametę patirtį šioje srityje ir galime pakonsultuoti bei pasirūpinti formalumais už Jus, todėl asmeninių daiktų tarptautinis perkraustymas pareikalaus kur kas mažiau pastangų ir laiko. Mūsų komandos sukaupta darbo patirtis leidžia išvengti įvairių nesklandumų, todėl galite būti visiškai ramūs, kad daiktai pasieks numatytą vietą saugiai ir numatytu laiku.
Geriausia paslaugų kaina

Kartais ryžtamasi tiesiog išparduoti turimus daiktus, nes manoma, kad jų pervežimas pareikalaus pernelyg didelių išlaidų. Tokiu atveju tektų įsigyti naujų baldų bei kitų asmeninių daiktų, o tai pareikalautų atitinkamų finansinių ir laiko resursų. Pasirinkę mūsų asmeninių daiktų perkraustymo paslaugas tikrai sutaupysite laiko naujų daiktų paieškoms, o naujoje gyvenamojoje vietoje galėsite susikurti jaukius ir šiltus namus iš mielų savo asmeninių daiktų.

Kodėl verta rinktis būtent mus?

  • Parinksime tarptautiniam transportavimui tinkamas pakavimo medžiagas;
  • Išvengsite rūpesčių, susijusių su muitinės dokumentų tvarkymais;
  • Atsižvelgę į Jūsų poreikius parinksime tinkamiausią transportą;
  • Pasirūpinsime, kad krovinys numatytą vietą pasiektų be perkrovimų;
  • Siūlome krovinių draudimo paslaugas, kurios leidžia išvengti galimų nuostolių;
  • Krovinius pristatome numatytu laiku.

Mūsų komandos sukaupta darbo patirtis leidžia išvengti įvairių nesklandumų, todėl galite būti visiškai ramūs, kad daiktai pasieks numatytą vietą saugiai ir numatytu laiku.

Susisiekite su mumis

Mūsų internetinėje svetainėje rasite kontaktinę formą. Pateikite informaciją apie numatomą perkraustyti krovinio turinį, kiekį, kokiu maršrutu jį norėtumėte gabenti, ir nepamirškite nurodyti savo kontaktinių duomenų. Išanalizavę Jūsų pateiktą informaciją labai greitai galėsime pateikti patį geriausią pasiūlymą, ir aptarsime bendradarbiavimo detales.

3PLMOVE™️