Tarptautiniam krovinių transportavimui yra keliamas pagrindinis reikalavimas –  krovinys privalo būti tinkamai supakuotas. Patikima krovinių gabenimo tara užtikrina, kad vežami daiktai saugiai pasieks numatytą vietą, todėl tam turi būti skiriamas ypatingas dėmesys.  Medinių dėžių gamyba tarptautiniam transportavimui – tai viena mūsų bendrovės teikiamų paslaugų, kuri gali praversti tiek įmonei eksportuojant savo krovinius, tiek fiziniams asmenims gabenant savo turtą.

Gamyba pagal kiekvieno kliento poreikius

Medinių dėžių gamyba tarptautiniam transportavimui – tai paslauga, kuri teikiama atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius. Nesvarbu, kokių matmenų pakuotės Jums reikia, galite būti užtikrinti, kad mes ją pagaminsime. Medinės taros gamyba yra atliekama nuosekliai laikantis šalies, į kurią numatomas krovinio gabenimas, reikalavimų. Gamyboje naudojama mediena gali būti termiškai apdorota ir žymėta IPPC ženklinimu.

muitines dokumentu tvarkymas

Palanki teikiamų paslaugų kaina

Medinių dėžių gamyba tarptautiniam transportavimui – ganėtinai specifiška paslauga: tenka rūpintis, kad gaminys garantuotų kiek įmanoma didesnį krovinio saugumą ir idealiai tiktų transportuojamiems objektams. Šios paslaugos kaina įprastai priklauso nuo to, kokie yra gaminamų medinių dėžių matmenys, kaip skubiai jų reikia, kokios medžiagos bus naudojamos. Kiekvienam klientui pasiūlymą ruošiame individualiai ir dėl kainos baimintis nereikėtų – mes visada siekiame pateikti kiek įmanoma patrauklesnį pasiūlymą Jūsų užklausai.

Ypatingas dėmesys kokybei

Mes žinome, kad tinkamas krovinio supakavimas yra lygiai toks pat svarbus, kaip ir jo pervežimas, todėl visada ypatingai didelį dėmesį skiriame nestandartinių gabaritų krovinių gabenimui skirtų medinių dėžių gamybai. Medinės dėžės yra tinkamos ir vietiniam, ir tarptautiniam krovinių gabenimui, jos gali būti pritaikomos asmeninių daiktų, vertingo inventoriaus, parodų eksponatų, taip pat ir stiklo gaminių transportavimui. Siūlome ne vien tik medinių dėžių gamybą, bet taip pat ir muitinės dokumentų rengimą, pakavimą, krovą, įvairių daiktų (taip pat ir baldų bei parodų eksponatų) transportavimą, saugojimą ir t.t.

Pateikite dominančios paslaugos užklausą

Dėl Jus dominančių paslaugų galite susisiekti telefonu arba užpildę formą internetinėje svetainėje. Kuo išsamesnė informacija bus pateikta apie pageidaujamą medinės dėžės dydį (plotis, ilgis, aukštis), gamybos datą, pakuojamo objekto matmenis, svorį ar kitas reikalingas mūsų teikiamas paslaugas, tuo greičiau galėsime pateikti pasiūlymą. Išanalizavę Jūsų poreikius ir įvertinę savo galimybes susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Susisiekite su mumis

Mūsų internetinėje svetainėje rasite kontaktinę formą. Pateikite informaciją apie numatomą perkraustyti krovinio turinį, kiekį, kokiu maršrutu jį norėtumėte gabenti, ir nepamirškite nurodyti savo kontaktinių duomenų. Išanalizavę Jūsų pateiktą informaciją labai greitai galėsime pateikti patį geriausią pasiūlymą, ir aptarsime bendradarbiavimo detales.

3PLMOVE™️