Kai tenka pervežti tam tikrus parodų eksponatus, būtina užtikrinti maksimalų saugumą. Deja, ne visada įmanoma tą padaryti savarankiškai, tačiau tikrai nesuklysite, jei kreipsitės į krovinius gabenančią bendrovę. Parodų eksponatų gabenimas – tai viena mūsų veiklos sričių, todėl kreipdamiesi į mus galite būti užtikrinti, kad tai bus atliekama greitai ir saugiai. Kartais eksponatai turi būti pervežami iš vienos parodos į kitą, tad tikrai nesuklysite, jei nuspręsite kreiptis į mus – sukaupta patirtis visada leidžia užtikrinti sklandų paslaugų teikimą.

Palanki teikiamų paslaugų kaina

Nors gali atrodyti, kas parodų eksponatų gabenimas – itin brangiai kainuojanti paslauga, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Stengiamės savo klientams pateikti kiek įmanoma palankesnį pasiūlymą, tad galite būti visiškai ramūs, jog tai nepareikalaus pernelyg didelių išlaidų. Įprastai teikiamos paslaugos kaina priklauso nuo to, kokie yra eksponatų gabaritai, kokį atstumą tenka įveikti kelionės metu, ir t.t. Susisiekę su mumis galėsite gauti tikrai palankų pasiūlymą, ir tuomet beliks tik apsispręsti, ar norite pasinaudoti būtent mūsų bendrovės teikiamomis paslaugomis.

eksponatu saugumas

Svarbiausia – eksponatų saugumas

Visada siekiame, kad būtų užtikrinamas maksimalus gabenamų krovinių saugumas, tad ir tuomet, jei prireiks transportuoti eksponatus, pasirūpinsime, kad tai būtų atliekama kiek įmanoma saugiau. Stengiamės, kad būtų pateisinami visų klientų lūkesčius, todėl tuomet, jei yra gabenami lengvai pažeidžiami kroviniai, jiems skiriame ypatingą dėmesį.

Platus teikiamų paslaugų spektras

Teikiame ne tik parodų eksponatų gabenimo paslaugas – taip pat siūlome diplomatinių krovinių gabenimą, asmeninių daiktų pervežimą, biuro įrangos perkraustymą, ir t.t. Prireikus teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas, todėl tai gali padėti sutaupyti tikrai nemažai laiko. Niekam ne paslaptis, kad muitinės dokumentų tvarkymas reikalauja ne tik tam tikrų žinių, bet taip pat ir įgūdžių, todėl šiuos darbus galite patikėti mūsų kompanijoje dirbantiems specialistams.

Pateiksime patį geriausią pasiūlymą

Mūsų internetinėje svetainėje galėsite užpildyti trumpą formą (joje nurodykite, iš kur reikės paimti eksponatus, kur juos reikės nugabenti, ir t.t.) Įvertinę preliminarius krovinio duomenis galėsime pateikti pasiūlymą, tad beliks tik apsispręsti, ar norite bendradarbiauti būtent su mūsų komanda.

Parodų eksponatų gabenimas mūsų įmonėje dirbantiems specialistams tikrai nėra naujiena, todėl galite būti užtikrinti, kad viskas vyks tikrai sklandžiai. Teikiamos paslaugos jau spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą – palankūs klientų atsiliepimai mums yra pati nuoširdžiausia padėka, kuri verčia judėti į priekį ir stengtis dėl maksimaliai gerų rezultatų.

3PLMOVE™️