Laboratorinės įrangos gabenimas – labai atsakingas procesas, tad nieko keisto, kad savarankiškai transportuoti įrangą ryžtamasi itin retai. Jei norite apsidrausti nuo galimų klaidų, šį darbą galite patikėti mums – pasirūpinsime, kad laboratorinė įranga numatytą vietą pasiektų greitai ir saugiai. Siūlome ne vien tik įrangos gabenimą mūsų šalies teritorijoje – taip pat galime pasiūlyti jos pristatymą į užsienio šalis.

Geriausia teikiamų paslaugų kaina

Neretai  manoma, kad laboratorinės įrangos gabenimas gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų, tačiau galite būti visiškai ramūs, kad taip nenutiks. Stengiamės kiekvienam klientui pateikti kiek įmanoma patrauklesnį pasiūlymą, todėl kainos visuomet yra prieinamos. Kaina yra skaičiuojama individualiai – ji priklauso nuo to, koks yra transportuojamos įrangos kiekis, kokį atstumą tenka įveikti transportavimo metu, ir t.t. Susisiekę su mumis visuomet galite gauti tikrai patrauklų pasiūlymą, ir tuomet beliks tik apsispręsti, ar norite pasinaudoti būtent mūsų kompanijos siūlomomis paslaugomis.

irangos gabenimas

Tarptautinis laboratorinės įrangos gabenimas

Teikiamos transportavimo paslaugos neapsiriboja vien tik Lietuvos teritorija – jei laboratorinę įrangą reikės nugabenti į užsienį, tiesiog galite kreiptis į mus. Prireikus taip pat galime parengti muitinės dokumentaciją, konsultuojame muitinės klausimus, jūsų pavedimu galime sumokėti įvairius muitinės mokesčius, ir t.t. Neįgudusiam asmeniui muitinės dokumentų rengimas gali pasirodyti tarsi neįveikiama užduotis, todėl mes pasirūpinsime, kad viskas eitųsi kiek įmanoma sklandžiau.

Optimalus įrangos pristatymo laikas

Tam tikrose situacijose yra siekiama, kad laboratorinės įrangos gabenimas truktų kiek įmanoma trumpiau, todėl mes rūpinamės, kad tai būtų atliekama pakankamai greitai. Transportavimo trukmė visuomet priklauso nuo to, kur tenka nugabenti krovinį, tačiau tuomet, jei įrangos transportavimas turi būti atliekamas skubiai, kreipkitės į mus, ir mes pasistengsime pateikti geriausią pasiūlymą.

Palankūs klientų atsiliepimai

Didžiuojamės, kad klientai mumis pasitiki – teigiami atsiliepimai ir rekomendacijos skatina mus dar labiau judėti į priekį. Visuomet siekiame maksimaliai gerų rezultatų, tad tuomet, jei ieškote tikrai patikimo partnerio transportuojant krovinius, tiesiog susiekite su mumis.

Užpildykite užklausą internetu

Jei svarstote apie galimybę mūsų kompanijos specialistams patikėti laboratorinės įrangos gabenimą, paprasčiausiai užpildykite užklausos formą internetu. Čia jūsų bus prašoma pateikti savo kontaktinius duomenis ir palikti žinutę: kai tik išanalizuosime jūsų poreikius, iš karto su jumis susisieksime. Savo klientams visuomet stengiamės pateikti kiek įmanoma patrauklesnį pasiūlymą, todėl  galite net neabejoti, kad ir laboratorinės įrangos gabenimas bus atliekamas itin palankiomis sąlygomis.

3PLMOVE™️