Tarptautiniai perkraustymai neretai pareikalauja ne tik nemažai laiko, bet taip pat ir didelių pastangų, todėl rūpinamės, kad tai būtų kiek įmanoma paprasčiau įgyvendinama. Savarankiškai perkraustyti tam tikrus daiktus neretai yra pernelyg sudėtinga ar net neįmanoma, todėl tenka kreiptis į tokias paslaugas teikiančias bendroves. Mes galime pasiūlyti itin platų teikiamų paslaugų spektrą, todėl prireikus tikrai galėsime jums pagelbėti.

Kokias paslaugas siūlome?

Tarptautiniai perkraustymai apima daugybę įvairių paslaugų. Tai – biuro baldų, dokumentų ir inventoriaus perkraustymas, gamybinės ar laboratorinės įrangos pervežimas, seifų, serverių ar kitų vertingų daiktų perkraustymas, nestandartinių ir negabaritinių objektų pervežimas, diplomatinių krovinių, muzikos instrumentų, parodų eksponatų ar asmeninių daiktų pervežimas, ir t.t.  Esant poreikiui taip pat teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas, todėl jums nereikės gilintis į muitinės dokumentų rengimo subtilybes. Mūsų veiklos sritis – ne tik tarptautiniai, bet taip pat ir vietiniai perkraustymai, tad tuomet, jei  tektų kraustytis į naują ofisą, pervežti parodų eksponatus, ar  tiesiog pakeisti gyvenamąją vietą, susisiekite su mumis – pasistengsime pateikti optimalų pasiūlymą.

muitines dokumentu tvarkymas

Siūlome geriausias paslaugų kainas

Gana dažnai manoma, kad tarptautiniai perkraustymai gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų, tačiau mes siekiame, kad tai klientams kainuotų kiek įmanoma pigiau. Kainai turi įtakos konkreti dominanti paslauga (asmeninių daiktų, baldų, dokumentų pervežimas, ir t.t.), krovinio dydis bei svoris, ir, žinoma, atstumas, kurį tenka įveikti. Rūpinamės, kad mūsų klientai gautų patį palankiausią pasiūlymą, todėl susisiekę su mumis tikrai  galite tikėtis lanksčių paslaugų teikimo sąlygų.

Dėmesys kiekvienam klientui

Mes suprantame, kad tarptautiniai pervežimai kartais gali būti rizikingi, todėl siekiame užtikrinti kiek įmanoma didesnę transportuojamų daiktų apsaugą. Jums nereikės nuogąstauti, kad kelionės metu jūsų daiktams gali kas nors nutikti, nes kiekvienam kroviniui mūsų įmonės specialistų komanda skiria ypatingą dėmesį, ir garantuoja maksimalų saugumą. Mūsų paslaugas pasirinkę klientai tarptautinių perkraustymų kokybę vertina itin palankiai, todėl tai verčia judėti į priekį ir dar labiau stengtis.

Susisiekite su mumis

Mūsų internetinėje svetainėje galite užpildyti trumpą formą: nurodyti savo kontaktinius duomenis bei pateikti informaciją apie krovinį (iš kur jis turi būti paimamas ir kur nugabenamas, kada pageidaujate pasinaudoti šia paslauga, ir t.t.) Netrukus įvertinsime galimybes ir galėsime pateikti palankiausią pasiūlymą. Susisiekę su jumis aptarsime paslaugos teikimo sąlygas, ir tai jums padės galutinai apsispręsti, ar norite rinktis būtent mūsų kompaniją.

3PLMOVE™️