Transportavimo paslaugos praverčia tikrai dažnose situacijose, nes šį darbą ne visada yra galimybė atlikti patiems: tai gali pareikalauti ne tik daug laiko, bet taip pat ir nemažų išlaidų. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad gabenami kroviniai greitai ir saugiai pasiektų numatytą vietą, todėl kiekvieno kliento poreikiams skiriame ypatingą dėmesį. Serverių gabenimas – tai viena iš daugelio mūsų teikiamų paslaugų, kuri gali praversti tada, kai serverius tenka gabenti Lietuvos teritorijoje ar už jos ribų. Mūsų komandoje dirbantys specialistai visada siekia užtikrinti geriausią paslaugų kokybę, todėl galite būti visiškai ramūs, kad nekils jokių nesklandumų.

Tarptautinis serverių gabenimas

Savarankiškai gabenti krovinius neretai yra pernelyg keblu: tam prireikia nemažai laiko, tenka rūpintis specialiu transportu, pildyti muitinės dokumentus, ir t.t. Mes rūpinamės, kad krovinių gabenimas pareikalautų kuo mažiau pastangų, todėl prireikus teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas, pildome reikalingus dokumentus, klientų pavedimu galime sumokėti muitinės mokesčius, ir t.t. Nesvarbu, kur turi būtų nugabenamas jūsų krovinys, visuomet galite kreiptis į mus, ir mes pasistengsime pateikti kiek įmanoma palankesnį pasiūlymą.

muitines dokumentu tvarkymas

Patrauklios paslaugų kainos

Mūsų įmonės teikiamų paslaugų spektras yra labai platus: siūlomas serverių gabenimas, laboratorinės įrangos transportavimas, asmeninių daiktų pervežimas, ir t.t. Mes suprantame, kad paslaugų kaina klientams neretai yra vienas svarbiausių kriterijų, todėl rūpinamės, kad nustatyti įkainiai būtų prieinami kuo didesniam potencialių klientų ratui. Kaina įprastai priklauso nuo to, kokie yra krovinio matmenys, kur krovinys turi būti transportuojamas, ir t.t. Įvertinę jūsų lūkesčius galėsime parengti individualų pasiūlymą ir nurodysime preliminarią teikiamų paslaugų kainą.

Svarbiausia – saugumas

Serverių gabenimas turi būti atliekamas laikantis kiek įmanoma didesnio saugumo, todėl mūsų komandos specialistai pasirūpins, kad kelionės metu kroviniui nieko nenutiktų. Galime pasidžiaugti, kad klientai mumis pasitiki – esame sulaukę tikrai nemažai palankių įvertinimų, o mūsų teikiamos paslaugos neretai yra rekomenduojamos kitiems. Siekiame, kad numatytą tašką kroviniai pasiektų per trumpiausią laikotarpį, todėl tardamiesi dėl galimybės bendradarbiauti nurodome ne tik paslaugų kainas, bet taip pat ir darbų atlikimo terminus.

Susisiekite su mumis

Su mumis galite susisiekti telefonu arba užpildę užklausos formą internetu. Nurodykite, kokios paslaugos jus domina (serverių gabenimas, tam tikros įrangos transportavimas, asmeninių daiktų pervežimas, ir t.t.), įrašykite žinutės tekstą bei palikite savo kontaktinius duomenis. Išanalizavę jūsų poreikius turėsime galimybę parengti individualų pasiūlymą, ir netrukus su jumis susisieksime.

3PLMOVE™️