Įvairių daiktų transportavimas kartais tampa tikru iššūkiu – ypatingai tada, jei tą siekiama atlikti savarankiškai. Vis dėlto, jei tam tikrose situacijose kreipsitės į krovinius gabenančius specialistus, galite būti užtikrinti, kad viskas vyks gerokai sklandžiau. Seifų gabenimas – tai viena mūsų bendrovės teikiamų paslaugų, kuria pasinaudojama tada, kai tenka transportuoti šiuos vertingus daiktus. Rūpinamės, kad seifų transportavimas būtų atliekamas kiek įmanoma sklandžiau, todėl mūsų klientams netenka susidurti su įvairiais su tuo susijusiais rūpesčiais.

Tarptautinis seifų gabenimas

Seifų transportavimo paslaugas teikiame ne tik mūsų šalies teritorijoje, bet taip pat ir už jos ribų, tad tuomet, jei seifus tektų gabenti į užsienį, galite kreiptis į mūsų kompanijoje dirbančius specialistus. Natūralu, kad savarankiškas seifų gabenimas ne visada yra įmanomas, todėl mes stengiamės pateikti kiek įmanoma patrauklesnį pasiūlymą, kuris būtų prieinamas kiek įmanoma didesniam klientų skaičiui. Prireikus galime parengti muitinės dokumentus, todėl transportavimo procesas taps gerokai sklandesnis ir reikalaujantis mažiau pastangų.

muitines dokumentu tvarkymas

Prieinama paslaugos kaina

Gana dažnai manoma, kad seifų gabenimas gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų, tačiau galite būti užtikrinti, kad taip nenutiks. Mes siekiame, kad teikiamų paslaugų kainos nebūtų pernelyg didelės, todėl jums nereikės rūpintis, kaip seifus būtų galima transportuoti patiems. Neretai paaiškėja, kad savarankiškas krovinių gabenimas kainuoja gerokai brangiau nei krovinius transportuojančių įmonių paslaugos, todėl galite pasidomėti, kokie galimi preliminarūs šios paslaugos įkainiai.

Saugus krovinių gabenimas

Nesvarbu, kokius krovinius tenka transportuoti, – seifus, įvairius asmeninius daiktus, meno kūrinius, biuro įrangą ar baldus, visada siekiame užtikrinti maksimalų gabenamų daiktų saugumą. Kiekvienam klientui yra svarbiausi būtent jo daiktai, todėl rūpinamės, kad būtų pateisinami kiekvieno asmens poreikiai. Transportuojamus daiktus visuomet siekiame pristatyti numatytu laiku, todėl galite būti užtikrinti, kad nekils jokių nesusipratimų.

Kreipkitės dėl jus dominančių paslaugų

Siūlome ne vien tik seifų gabenimą, bet taip pat įvairių kitų paslaugų pasirinkimą: galime transportuoti įvairius meno kūrinius, parodų eksponatus, taip pat ir baldus, laboratorinę ar medicininę įrangą, ir t.t. Dėl jus dominančių paslaugų galite susisiekti internetinėje svetainėje nurodytu telefono numeriu arba pildydami kontaktinę formą. Nurodykite savo vardą bei kontaktinius duomenis, ir palikite mums žinutę. Įvertinę, kokios konkrečios paslaugos jus domina, galėsime įvertinti paslaugų kainą, paslaugų teikimo terminą, ir t.t. Išanalizavę jūsų poreikius turėsime galimybę parengti asmeninį pasiūlymą, todėl netrukus su jumis susisieksime.

3PLMOVE™️