Kraustymasis iš vieno biuro į kitą neretai tampa tikru iššūkiu, todėl mes rūpinamės, kad tai būtų atliekama kiek įmanoma greičiau ir sklandžiau. Biurų inventoriaus perkraustymas – tai viena mūsų teikiamų paslaugų, kuri gali praversti labai įvairiose situacijose, tad tuomet, jei tektų pasinaudoti tokiomis paslaugomis, tiesiog susisiekite su mumis. Siūlome biuro baldų, dokumentų, įvairios įrangos bei kitų daiktų perkraustymą, todėl galite būti užtikrinti, kad visi biuro daiktai saugiai pasieks sandėlį ar kitą ofisą.

Užtikriname geriausią paslaugų kainą

Kai ieškoma geriausių paslaugų teikėjų, dėmesys gana dažnai krypsta į nustatytus įkainius, todėl mes siekiame, kad nustatytos kainos būtų prieinamos kuo didesniam klientų skaičiui. Biurų inventoriaus perkraustymo kaina įprastai priklauso nuo to, kokį kiekį daiktų tenka gabenti, koks yra parenkamas transportavimo maršrutas, ir t.t. Galite net neabejoti, kad mūsų nustatyti įkainiai tikrai atitiks jūsų finansinę situaciją, o sklandus krovinių gabenimas tikrai nevers jūsų nerimauti.

Ypatingas dėmesys saugumui

Nesvarbu, kokios paslaugos yra teikiamos – biurų inventoriaus perkraustymas, ar diplomatinių krovinių gabenimas, bet kuriuo atveju kroviniams teikiame ypatingai didelį dėmesį. Užtikriname, kad gabenami daiktai kelionės metu nebus pažeidžiami, todėl jums neteks patirti nuostolių.

Optimalus transportavimo laikas

Biurų inventoriaus perkraustymas kartais pareikalauja tikrai nemažai laiko, todėl mes rūpinamės, kad tai truktų kiek įmanoma trumpiau. Mūsų internetinėje svetainėje galite užpildyti trumpą anketą, pateikdami numatomo krovinio ir savo kontaktinius duomenis. Įvertinę krovinio gabenimo maršrutą bei kitus duomenis galėsime pateikti patį palankiausią pasiūlymą, todėl netrukus su jumis susisieksime.

Klientai mumis pasitiki

Palankūs klientų atsiliepimai mums yra pats geriausias įvertinimas – džiaugiamės, kad mūsų teikiamomis paslaugomis netenka nusivilti. Teikiame ne vien tik biurų inventoriaus pervežimo paslaugas, bet taip pat ir parodų eksponatų pervežimą, diplomatinių krovinių gabenimą, ir t.t. Mūsų teikiamų paslaugų spektras yra labai platus, tad tuomet, jei tektų transportuoti tam tikrus krovinius, pasidomėkite mūsų siūlomomis galimybėmis.

3PLMOVE™️