Gamybinių, laboratorinių įrenginių transportavimas tampa tikru iššūkiu bet kuriai įmonei. Siekiant užtikrinti saugų tokių krovinių kraustymą, rekomendojame kreiptis į patirtį šioje stiryje turinčią įmonę. Gamybinių įrenginių gabenimas – tai viena mūsų kompanijos teikiamų paslaugų, kuria, siūlome pasinaudoti ir Jums. Kreipdamiesi į mūsų įmonėje dirbančius specialistus galite gauti vertingų patarimų kaip įrangą supakuoti, pakrauti, transportuoti.

Tarptautinis gamybinių įrenginių gabenimas

Gamybiniai įrenginiai gali būti transportuojami ne tik Lietuvos teritorijoje, bet taip pat ir už jos ribų. Mes rūpinamės, kad transportuojamas krovinys greitai ir saugiai nuvyktų į numatytą pristatymo vietą, o prireikus konsultuojame muitinės klausimais, parengiame reikalingus dokumentus, ir t.t. Patikėkite visus rūpesčius mums – padarysime viską, kad Jūsų įrenginių (gamybos, laboratorijų) perkraustymas vyktų saugiai, sklandžiai ir greitai.

Tarptautinis gamybiniu irenginiu gabenimas

Kaip viskas vyksta?

Krovinių transportavimą sudaro keli svarbiausi etapai, todėl kiekvienam jų skiriame ypatingą dėmesį.

  • Išanalizuojame kliento poreikius ir pateikiame patį geriausią pasiūlymą;
  • Paruošiame gamybinius, laboratorinius įrenginius transportavimui;
  • Esant poreikiui, pasitelkiame specializuotą kėlimo techniką;
  • Parenkame tinkamiausią transportą;
  • Jei krovinys transportuojamas į užsienį, prireikus parengiame muitinės dokumentus;
  • Krovinį papildomai draudžiame.

Laikomės nuostatos, kad kiekvieno kliento krovinys yra pats svarbiausias, todėl tai leidžia pasiekti pačių geriausių rezultatų.

Ypatingas dėmesys kokybei

Gana dažnai gabenami jau ekpluatuoti gamyboje ar tyrimų laboratoriojose įrenginai. Tokie neturi jeims skirto gamyklinio įpakavimo, kuris apsaugotų jautrias įrenginių detales, todėl, laikantis svarbiausių saugaus transportavimo reikalavimų, pakavimo priemonėmis ir saugiu įpakavimu gali pasirūpinti mūsų įmonės kvalifikuoti perkraustymų specialistai. Jie turi didžiulę patirtį biurų, gamybinių ir laboratorinių įrengimų, seifų, serverinių spintų bei kitų sunkių objektų vietinio ir tarptautinio gabenimo srityje.

Užpildykite užklausos formą

Dėl jus dominančių paslaugų teikimo galite kreiptis užpildydami užklausos formą, kurią rasite mūsų internetinėje svetainėje. Čia pateikite tikslius savo kontaktinius duomenis bei įrašykite žinutės tekstą – jei dominančios paslaugos bus apibūdinamos pakankamai tiksliai, tokiu atveju parengti individualų pasiūlymą galėsime kur kas greičiau ir tiksliau. Išanalizavę Jūsų poreikius netrukus susisieksime, ir tuomet tereikės aptarti bendradarbiavimo detales.

3PLMOVE™️