Įvairūs asmeniniai daiktai namuose mums kelia asociacijas su gera savijauta, gražia  ir patogia aplinka, artimais žmonėmis, pomėgiais, kelionėmis, ir t.t. Kai tenka persikraustyti iš vienos vietos į kitą, neretai rūpinamasi, kaip būtų galima persivežti visa tai, kas reikalinga, svarstoma, kaip tinkamai daiktus supakuoti,  kokį transportavimą pasirinkti, planuojama, kas išneš transportuojamus daiktus ir juos suneš naujoje vietoje, dvejojama, ar daiktus drausti, ar ne, ir t.t. Rūpesčių tikrai nestinga, todėl mes kviečiame susisiekti su mumis ir patikėti visus persikraustymo procesus savo srities profesionalams.

Jūsų krovinys – mūsų rūpestis

Mes suprantame, kad kiekvienam klientui yra svarbiausi būtent jo daiktai, todėl rūpinamės, kad fizinių asmenų daiktų tarptautinis transportavimas būtų atliekamas kiek įmanoma saugiau. Jūsų krovinys – mūsų rūpestis, todėl galite net neabejoti, kad mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų turto perkraustymu. Visai nesvarbu kokiu keliu: žeme, oru ar jūra judės krovinys, visada Jūsų asmeniniai daiktai bus tinkamai supakuoti, pakrauti, nugabenti saugiai ir sutartu laiku.

Fiziniu asmenu daiktu tarptautinis gabenimas

Nedidelė teikiamų paslaugų kaina

Jei daiktus gabentumėte patys, tai neabejotinai pareikalautų ne tik ganėtinai daug laiko, bet taip pat ir išlaidų: tektų rūpintis pakavimo medžiagų paieškomis ir jų pirkimu, reikėtų ieškoti patikimo transporto, numatyti, kas suneš daiktus į transportą ir suneš juos į naujus namus. Visas šis procesas yra tikrai varginantis, o neturint patirties ne visada galima sutaupyti ir garantuoti pakankamą krovinio saugumą. Būtent todėl kur kas patikimiau kreiptis į perkraustymo paslaugas teikiančius specialistus, kuriems galėsite patikėti visus asmenionių daiktų gabenimo rūpesčius ir gera nuotaika garantuota.

Teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas

Gabenant asmeninius daiktus  iš/į ne Europos Sąjungos šalį neišvengiamai susidursite su muitinės formalumais. Savarankiškai parengti visą krovinio išvežimo ar įvežimo dokumentų komplektą būtų nemenkas iššūkis, nes tam reikia specialių žinių apie Lietuvoje galiojančius įstatymus ir užsienio šalių reikalavimus. Mūsų komanda yra sukaupusi ilgametę darbo patirtį, todėl gali garantuoti, kad visi muitinės formalumai bus sutvarkomi greitai ir sklandžiai.

Susisiekite su mumis jau dabar

Jei jus domina fizinių asmenų daiktų tarptautinis gabenimas, mūsų internetinėje svetainėje galite užpildyti trumpą anketą (joje reikės nurodyti preliminarius krovinio kiekius, turinį, pakrovimo ir iškrovimo miestus, ir t.t.). Įvertinę krovinio apimtis, gabenimo maršrutą, datą bei pageidaujamų paslaugų spektrą, galėsime tuoj pat pateikti preliminarų pasiūlymą.

Susisiekite su mumis

Mūsų internetinėje svetainėje rasite kontaktinę formą. Pateikite informaciją apie numatomą perkraustyti krovinio turinį, kiekį, kokiu maršrutu jį norėtumėte gabenti, ir nepamirškite nurodyti savo kontaktinių duomenų. Išanalizavę Jūsų pateiktą informaciją labai greitai galėsime pateikti patį geriausią pasiūlymą, ir aptarsime bendradarbiavimo detales.

3PLMOVE™️