Diplomatinių krovinių gabenimas, diplomatų perkraustymas – tai viena iš daugelio mūsų teikiamų paslaugų. Įmonėje dirbančių asmenų profesionalumas gali užtikrinti, kad Jums nereikės nerimauti dėl krovinių tinkamo supakavimo, pakrovimo, gabenimo oru, jūra ar sausuma, muitinės formalumų tvarkymo ar krovinio saugumo.

Ambasadų, užsienio šalių atstovybių įvairios įrangos gabenimas

Siūlome ambasados biuro įrangos, diplomato asmeninių daiktų ar kitų diplomatinių krovinių gabenimą. Sėkmingai kraustome diplomatus jau ne vienerius metus, nes užtikriname maksimalų krovinio saugumą:

  • Pakavimui naudojame tik kokybiškas ir tarptautiniam transportavimui pritaikytas medžiagas;
  • Numatome gabenimą su kuo mažiau perkrovimų;
  • Renkamės tik patikimus vežėjus.

Greitas ir sklandus krovinio pristatymas

Darbo su užsienio atstovybėmis patirtis rodo, kad diplomatams rotuojant iš vienos šalies į kitą, labai svarbu laiku gauti asmeninius daiktus, nes darbas dažnai vyksta nenutrūkstamai. Rūpinamės, kad diplomatinių krovinių gabenimas netruktų pernelyg ilgai ir visos procedūros, susijusios su krovinio pristatymu, būtų numatytos, suderintos ir įgyvendintos laiku. Terminas, per kurį gabenamas krovinys, įprastai priklauso nuo atstumo, pasirinktos transporto rūšies bei diplomatinio krovinio apimties, tačiau mes visada garantuojame, kad pasirinkus mūsų įmonės perkraustymo paslaugas, diplomatinis krovinys bus transportuojamas Jums pačiu priimtiniausiu būdu.

Diplomatiniu kroviniu perkraustymas

Muitinės tarpininkavimo paslaugos

Tarptautiniam diplomatinių krovinių perkraustymui į ne Europos Sąjungos šalis arba iš jų privalomas deklaravimas muitinėje. Tam reikia paruošti atitinkamus dokumentus išvežant ir įvežant į paskirties šalį. Mūsų įmonė teikia profesionalias atstovavimo muitinėje paslaugas Lietuvoje ir organizuoja šias paslaugas bet kurioje kitoje pasaulio šalyje. Visus muitinės formalumų rūpesčius patikėkite mums – mes pasirūpinsime, kad viskas vyktų kiek įmanoma sklandžiau.

Palanki paslaugų kaina

Kainos dydis priklauso nuo gabenamų krovinių svorio, tūrio, atstumo, kurį tenka įveikti, datos ir kitų perkraustymo niuansų, tačiau didžiausią įtaką jai turi paslaugos tiekėjo patirtis ir gebėjimai organizuoti numatytus darbus. Mūsų komanda rūpinasi, kad už užsakovui priimtiną kainą, diplomatinių krovinių transportavimas būtų atliekamas sklandžiai ir greitai. Pasiteiraukite dėl dominančios paslaugos kainos ir nustebsite, kaip greitai gausite atsakymą.

Pateikite mums užklausą

Kiekvieno kliento poreikiai yra labai individualūs, todėl siekdami gauti patį geriausią pasiūlymą, tiesiog susisiekite su mumis, ir netrukus galėsime įvardinti paslaugos įkainius bei krovinių gabenimo terminus. Užpildykite trumpą formą mūsų internetinėje svetainėje, nurodydami savo kontaktus bei krovinio duomenis – netrukus su Jumis susisieksime ir aptarsime bendradarbiavimo detales.

3PLMOVE™️