Meno kūriniai neretai būna tiesiog neįkainojami. Jais didžiuojasi valstybės, muziejai, puikuojasi galerijos ir kolekcionieriai. Parodų eksponatai keliauja po visą pasaulį, todėl jų transportavimas –tikrai nemažas iššūkis bet kuriai logistikos kompanijai. Mūsų įmonės perkraustymo komanda suburta iš ilgametę patirtį turinčių profesionalų, kuriems teko organizuoti ne vieno mūsų šalį garsinančio menininko darbų pakavimą bei gabenimą įvairiomis transporto priemonėmis oru, žeme ir jūra. Užtarnauta reputacija šiandien leidžia meno srities atstovams pasitikėti ir patikėti mūsų įmonės kraustymo specialistams kūrinių gabenimo organizavimą.

Atsakingas požiūris

Meno kūrinių, parodų eksponatų ar muzikos instrumentų gabenimas – ypatingos atsakomybės reikalaujantis darbas. Jų sugadinimas ar praradimas – ne tik finansinis nuostolis. Tai gali būti negrįžtamai prarastas nacionalinis turtas, todėl šių objektų pakavimui ir gabenimui pasirenkamos tik aukščiausios kokybės specializuotos priemonės ir tam pritaikytas transportas. Darbų atlikimui skiriami tik kompetentingi darbuotojai, kurie gali užtikrinti saugų ir sklandų meno kūrinių gabenimą.

muitines dokumentu tvarkymas

Palanki paslaugų kaina

Parodų eksponatų, meno kūrinių transportavimo kaina priklauso nuo gabenamų objektų transportavimo sąlygų sudėtingumo, kūrinių kiekio, parinkto maršruto, transporto ir numatytų terminų. Visada stengiamės pateikti kiek įmanoma palankesnį pasiūlymą, ir rūpinamės, kad gabenamas krovinys numatytą vietą pasiektų saugiai ir laiku. Dėl šios rūšies krovinių specifiškumo kaina visuomet yra skaičiuojama individualiai, todėl ją galėsite sužinoti kreipdamiesi į mūsų įmonės specialistus.

Tarptautinis krovinių gabenimas

Meno kūrinių transportavimas galimas ne tik mūsų šalies teritorijoje, bet taip pat ir už jos ribų, todėl prireikus tarptautinio gabenimo paslaugos drąsiai kreipkitės į mus. Kai meno kūriniai transportuojami ne Europos Sąjungos šalių teritorijoje, mes pasirūpiname ir reikiamų dokumentų ruošimu (Kultūros ir paveldo departamento leidimu, ATA knygele ir t.t.) bei muitinės procedūromis. Jei neturite meno vertybių gabenimo patirties, drąsiai kreipkitės į mūsų įmonės perkraustymų specialistus ir Jums neteks susidurti su galimais nesklandumais.

Kreipkitės dėl geriausio pasiūlymo

Susisiekę su mumis galėsite gauti patį palankiausią pasiūlymą: mūsų internetinėje svetainėje galite užpildyti trumpą kontaktinę formą, ir netrukus mes su jumis susisieksime. Transportuojamus meno kūrinius pasistenkite kiek įmanoma tiksliau apibūdinti: nurodykite apytikslį jų svorį, parašykite, iš kur krovinys turi būti paimamas ir kur nugabenamas, ir, žinoma, nepamirškite palikti tikslių kontaktinių duomenų.

3PLMOVE™️