Muitinės dokumentų tvarkymas kartais tampa tikru iššūkiu – tam prireikia ne tik laiko, bet taip pat ir tam tikrų specifinių žinių. Svarbu užtikrinti, kad tvarkant muitinės dokumentaciją nebus priveliama klaidų, todėl gana dažnais atvejais palankiausia tiesiog kreiptis į specialistus, kurie užtikrins, kad viskas bus atliekama tinkamai. Muitinės dokumentacijos tvarkymas – tai viena mūsų bendrovės teikiamų paslaugų, kuri gali praversti gana dažnose situacijose, kuomet krovinius tenka transportuoti į užsienį. Galite būti užtikrinti, kad dokumentų tvarkymo procesas bus gerokai greitesnis ir sklandesnis, todėl jūs galėsite išvengti su tuo susijusių rūpesčių.

Platus teikiamų paslaugų pasirinkimas

Muitinės dokumentų tvarkymas apima daugybę įvairių paslaugų: siūlome verslo ir privačių klientų konsultavimą muitinės klausimais, rengiame eksporto, importo ir tranzito dokumentus, atstovaujame muitinėje, kontroliuojame muitinės procedūras, padedame gauti leidimus įvežti ar išvežti prekes, klientų pavedimu galime sumokėti muito, akcizo bei kitus mokesčius, ir t.t. Mes pasirūpinsime, kad muitinės dokumentacijos tvarkymas nereikalautų pernelyg didelių pastangų, todėl visi procesai taps gerokai  paprastesni.

dokumentu tvarkymas

Dėmesys kiekvienam klientui

Laikomės nuostatos, kad kiekvienas klientas yra pats svarbiausias, todėl įvairių paslaugų teikimui skiriame ypatingą dėmesį. Mūsų kompanijoje dirbantys specialistai turi sukaupę ilgametę darbo patirtį, todėl gali pagelbėti įvairiais klausimais. Mes suprantame, kad pirmą kartą susidūrus su muitinės dokumentacijos tvarkymu gali kilti įvairių klausimų, todėl stengiamės, kad klientams tektų patirti kiek įmanoma mažiau rūpesčių. Stengiamės, kad muitinės dokumentų tvarkymas būtų atliekamas kiek įmanoma greičiau – tikrai ne visada yra galimybė laukti, todėl siekiame, kad viskas vyktų sklandžiai.

Palanki teikiamų paslaugų kaina

Įvairius darbus neretai imamasi atlikti savarankiškai, nes paprasčiausiai manoma, kad tai patikėjus specialistams tektų patirti pernelyg didelių išlaidų. Vis dėlto, jei nuspręsite kreiptis į mus, galite būti užtikrinti, kad muitinės dokumentacijos tvarkymas kainuos tikrai nebrangiai. Kainai visada turi įtakos labai įvairūs veiksniai: konkrečių paslaugų pasirinkimas, laikas, per kurį turi būti sutvarkomi reikalingi dokumentai, ir t.t. Susisiekę su mumis galite gauti tikrai palankų pasiūlymą, tad tuomet, jei prireiktų pasinaudoti šiomis paslaugomis, nedvejodami kreipkitės į mūsų bendrovėje dirbančius specialistus.

Užpildykite kontaktinę formą

Dėl dominančių paslaugų galite susisiekti nurodytu telefono numeriu arba užpildę trumpą kontaktinę formą: nurodykite savo vardą, elektroninio pašto adresą bei telefono numerį ir palikite mums žinutę. Įvertinę, kokios paslaugos jus domina, labai greitai galėsime parengti pasiūlymą, ir netrukus su jumis susisieksime.

3PLMOVE™️