Kraustymosi procesas tampa gerokai sudėtingesnis nei numatyta, kai jis vyksta ne tos pačios šalies teritorijoje. Perkraustymo paslaugos iš užsienio ar į užsienį reikalauja ne tik tinkamo supakavimo, transporto, bet ir specifinių žinių – juk neretai tenka kirsti  ne Europos Sąjungos sieną  ir tvarkyti dokumentus muitinėje. Mes rūpinamės, kad kraustymosi darbai pareikalautų kiek įmanoma mažiau pastangų, todėl galime pasiūlyti itin platų teikiamų paslaugų spektrą.

Dėmesys kiekvienam klientui

Nesvarbu, kokius daiktus tektų perkraustyti – biuro, medicinos ar laboratorijos įrangą, asmeninius daiktuis ar baldus, vertingus parodų eksponatus, dokumentus, seifus ar kitus daiktus, galite drąsiai kreiptis į mus, ir mes jums pateiksime patį palankiausią pasiūlymą. Mūsų įmonėje dirbantys profesionalai rūpinasi, kad būtų patenkinami kiekvieno kliento poreikiai, todėl galime užtikrinti jūsų krovinio saugų supakavimą, pakrovimą, transportavimą  sausuma, oru ar jūra. Klientai mums patiki ne tik vertingus, bet ir mielus, brangius kaip relikvija daiktus, todėl perkraustydami juos siekiame užtikrinti kiek įmanoma didesnį krovinių saugumą.

perkraustymo paslaugos

Platus teikiamų paslaugų spektras

Mūsų teikiamų paslaugų pasirinkimas yra labai platus:

  • Siūlome vietinių perkraustymų ir tarptautinių perkraustymų paslaugas;
  • Gabename įvairaus tipo krovinius: asmeninius daiktus, diplomatinius krovinius, parodų eksponatus, gamybinius įrengimus ir t.t.;
  • Parenkame tinkamiausią transportą;
  • Paruošiame krovinius gabenimui (rūpinamės jų tinkamu supakavimu);
  • Rengiame muitinės dokumentus;
  • Organizuojame krovinių pakrovimą ir iškrovimą, ir t.t.

Kreipdamiesi į mus galite sulaukti specialiai jums parengto pasiūlymo – aptarsime bendradarbiavimo galimybes iki menkiausių smulkmenų.

Geriausios paslaugų kainos

Įprastai manoma, kad perkraustymo paslaugos iš užsienio ar į užsienį gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų, tačiau galite būti užtikrinti, kad mes Jums pasiūlysime pačias geriausias sąlygas ir atitinkamą kainą. Neretai paaiškėja, kad savarankiškas persikraustymas kainuoja gerokai brangiau, kai: nėra pakavimo patirties, daiktų pakrovimui-iškrovimui pasitelkiami draugai ir artimieji, pasirinktas pigiausias vežėjas. Netinkamai paruošti dokumentai sukelia nenumatytas problemas įvežant į kitą šalį savo asmeninius daiktus.
Rekomenduojame paprasčiausiai pasiteirauti, kiek Jums kainuos tarptautinis persikraustymas su mūsų įmonė, ir priimti sprendimą tikrai nebus sudėtinga.

Pateikite mums užklausą

Mūsų internetinėje svetainėje galite pateikti užklausą dėl dominančios paslaugos, ir netrukus gausite mūsų parengtą pasiūlymą. Užklausos formoje reikės pateikti savo kontaktinius duomenis, nurodyti perkraustomo krovinio turinį, kiekį, iš kur turi būti paimamas krovinys, ir kur nugabenamas. Žinodami šiuos duomenis parengti pasiūlymą galėsime greičiau ir paprasčiau, todėl netrukus su jumis susisieksime.

3PLMOVE™️